Strony internetowe Lublin

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem stron internetowych. Przejrzysta, czytelna i funkcjonalna strona pokaże Cię w indywidualny sposób w internecie.

Optymalizacja stron WWW

Poprawiamy szybkość ładowania się grafiki oraz pozostałych elementów strony. Dbamy o poprawna walidację kodu. Prawidłowo wyświetlająca się strona jest przyjazna dla wyszukiwarki.

Sklepy internetowe

Tworzymy funkcjonalne sklepy internetowe, dostosowane do Państwa potrzeb. Prosta obsługa, intuicyjny panel administratora pozwoli w łatwy sposób zarządzać produktami.

Strony z systemem CMS

Sam zarządzaj stroną internetową przez zaplecze, panel administratora dzięki systemowi CMS - System zarządzania treścią (ang. Content Management System).

Indywidualny szablon WordPress

Tworzymy projekt graficzny strony, bloga dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Tniemy pliki PSD i kodujemy szablon dla popularnego systemu obsługi stron WordPress.

Szablony aukcji internetowych allegro

Projektujemy indywidualne szablony aukcji. Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż w internecie zamów profesjonalny szablon Allegro.

Strona www, twoja wizytówka w internecie!

Jakie strony tworzymy?

Mini strona wizytówka

Strona w formie wizytówki. Przejrzysta zawierająca najważniejsze informacje, opis oferty. Dla małej firmy lub promocji produktu.

Strona firmowa

Nowoczesny responsywny design (RWD). Przemyślana i dopasowana do branży. Przedstawia szczegółową ofertę firmy w atrakcyjny sposób. Rozbudowana o dodatkowe funkcje.

Sklep e-commerce, portal, blog

Strona dedykowana charakteryzująca się specyfiką i funkcjonalnością w działaniu.

Responsywne strony internetowe

Projektujemy strony w oparciu najnowsze standardy wykorzystując technologię Responsive Web Design (RWD), dzięki której treść i wygląd automatycznie dopasowują się do rozdzielczość ekranu. Nasza strona będzie przejrzysta i czytelna na komputerach, tabletach oraz łatwa w obsłudze na urządzeniach mobilnych.

Dopasowana do urządzeń mobilnych

Intuicyjna i łatwa w obsłudze

Przyjazna dla wyszukiwarek internetowych

Porozmawiaj z nami 721-84-74-34 lub napisz Email info@mini-web.pl

Chcesz zadać nam pytanie? Nie zwlekaj. Możesz, to zrobić w dowolny sposobów. Forma pisemna - formularz na stronie kontaktowej lub wiadomość na podany email. Odpowiadamy na wszystkie pytania w ciągu 24h

Nasze Projekty

Wybrane realizacje

Love Krowe Blog Turystyczny

Strona internetowa

strona internetowa dla firmy wizytówka

Lucky Bus Przewóz Osób

Strona internetowa

3D Projekt Foto

Strona internetowa

strony internetowe lublin

3D Projekt

Strona internetowa

Żłobek Stonoga

Strona internetowa

Opinie klientow

Co nasi klienci mówią o nas

  • Współpraca przebiegła wzorowo i bezproblemowo. Na szczególna uwagę zasługuje miły kontakt, profesjonalne podejście do klienta oraz terminowość. Ponad to, firma służy pomocą i radą nawet po zakończeniu zlecenia. A to wszystko za na prawdę rozsądne pieniądze. Gorąco polecam każdemu!
    Ws-tourguide
  • Wdrożony portal został indywidualnie dostosowany do potrzeb Klienta i zrealizowany zgodnie z założeniami.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się zapytać.